O strefie kosmetyków

W tej części Cytrynowego Bloga znajdziesz wpisy z czterech kategorii:

  • WŁOSY
  • CIAŁO
  • MAKIJAŻ
  • PAZNOKCIE

Podział ten jednym wyda się oczywisty, a innych zaskoczy. Jednak czy nie każda z nas powinna wiedzieć, że dbanie o włosy to ważna sprawa, która nie ogranicza się do użycia szamponu i odżywki? Podobnie pielęgnacja skóry, uzupełnianie kosmetycznych zbiorów i manicure oraz pedicure. Dobór kosmetyków do rodzaju cery, wybór tego co tanie i dobre, a przy okazji wysokie jakościowo, nie jest łatwą sprawą. Potrzeba czasu, żeby intuicyjnie kupować najlepsze kosmetyki. Nauczę Cię tego.

Będę tu zamieszczać recenzje produktów, wyniki lemonkowych testów, fascynujące cytrynowe opowieści z kosmetykami w roli głównej i mnóstwo porad dotyczących pielęgnacji, regeneracji, odżywiania i farbowania włosów, wykonywania makijażu, produktów do make-upu i nie tylko.

Chyba nie muszę Ci tłumaczyć, jak ważna jest świadomość swojego ciała i wyglądu. Pokażę Ci, ile można wyczarować dysponując lakierami, lampą UV i chwilą wolnego czasu. Poruszę temat najlepszych kosmetyków do makijażu, będę porównywać ceny oraz składy. Dobroci dla ciała nigdy za wiele, dlatego regularnie do mnie zaglądaj.

Tu będą zamieszczane najlepsze porady, obiektywne recenzje kosmetyczne i rzetelne testy produktów, przeznaczonych do pielęgnacji kobiecego ciała i dbania o idealną sylwetkę. Pojawią się tutaj przepisy na kosmetyki DIY oraz wiele innych ciekawostek, o których dobrze wiedzieć. Zachęcam Cię do częstych odwiedzin, w końcu czego się nie robi dla siebie!

Najpopularniejsze wpisy: